Artiklid

Revolver Pietta 1858 Remington stainless steel Sheriff .44

Estonian

Tegu on omaaegse USA kodusõja revolvri täpse koopiaga. Relva saab kasutada tulistamiseks – tegu ei ole mänguasjaga! Kuna padrunit polnud sel ajal veel leiutatud, siis laeti iga padrunipesa trumlis eraldi:  esmalt must püssirohi, siis .44kaliiber (11 mm) ümar kuul otsa ja kõige lõpuks süütekapsel. Kui trummel on laetud, siis saab sellest relvast lasta 6 lasku sama kiiresti kui mis tahes kaasaegsest käsirelvast. Ballistika on võrreldav kaasaegse .45 ACP padruniga, seega üsna võimas!

Tags: 

M45A1

Colt M45A1 CQB

Seoses 19.11 päevaga oleks kohane teha juttu ühest viimase aja

Estonian

Paar mõtet uue relva valikul

Olen mõningase aja vältel klientidega poes kokku puutudes märganud paari asjaolu järjest tihedamat kordumist. Puudutab see eelkõige uute relvaomanike poolt esimese relva soetamist. Tooksin need Teile siinjuures ära, koos mõnede omapoolsete soovitustega.

"Olen alles algaja ja vajan seepärast algajale mõeldud relva; professionaalide omad jäägu kas proffidele, või minu puhul kuhugi kaugemasse tulevikku".

Estonian

Miks 1911 püstol?

Tõepoolest, miks 1911 püstol? On ta ju 100 aastat vana disain, padruneid mahub salve vähem kui kaasaegsetel püstolitel, mõõtmetelt ja kaalult mitte just kõige tagasihoidlikum... 

Estonian

About us

We are official retailers of Original SWAT, Les Baer, Böker, Propper and Tacprogear. We offer top quality Swiss Luminox hand watches. Our moto is to give best quality service and to be a professional partner. 

Contact

Shooting range is open: Mon-Sun
For visiting shooting range, please book your visit via:
phone: +372 5688 0888
e-mail: info@tlk.ee
Shop open: Mon-Sun

KEEP YOURSELF UPDATED

Follow us on Facebook or join our newsletter

 

Newsletter

Join newsletter – enter your e-mail address below and click „subscribe“