Artiklid

Revolver Pietta 1858 Remington stainless steel Sheriff .44

Estonian

Tegu on omaaegse USA kodusõja revolvri täpse koopiaga. Relva saab kasutada tulistamiseks – tegu ei ole mänguasjaga! Kuna padrunit polnud sel ajal veel leiutatud, siis laeti iga padrunipesa trumlis eraldi:  esmalt must püssirohi, siis .44kaliiber (11 mm) ümar kuul otsa ja kõige lõpuks süütekapsel. Kui trummel on laetud, siis saab sellest relvast lasta 6 lasku sama kiiresti kui mis tahes kaasaegsest käsirelvast. Ballistika on võrreldav kaasaegse .45 ACP padruniga, seega üsna võimas!

Tags: 

M45A1

Colt M45A1 CQB

Seoses 19.11 päevaga oleks kohane teha juttu ühest viimase aja

Estonian

Paar mõtet uue relva valikul

Olen mõningase aja vältel klientidega poes kokku puutudes märganud paari asjaolu järjest tihedamat kordumist. Puudutab see eelkõige uute relvaomanike poolt esimese relva soetamist. Tooksin need Teile siinjuures ära, koos mõnede omapoolsete soovitustega.

"Olen alles algaja ja vajan seepärast algajale mõeldud relva; professionaalide omad jäägu kas proffidele, või minu puhul kuhugi kaugemasse tulevikku".

Estonian

Miks 1911 püstol?

Tõepoolest, miks 1911 püstol? On ta ju 100 aastat vana disain, padruneid mahub salve vähem kui kaasaegsetel püstolitel, mõõtmetelt ja kaalult mitte just kõige tagasihoidlikum... 

Estonian

О нас

Oleme maaletoojad firmade Original SWAT, Les Baer, Böker, Propper ja Tacprogear ! Pakume tippkvaliteediga Śveitsi käekelli Luminox. Meie moto on parim teenindus ja professionaalsus.

Контакт

Стрелковый тир открыт Пн.-Bc.
Для посещения тира пожалуйста забронируйте время:
телефону: +372 5688 0888
По адресу: info@tlk.ee
Магазин открыт Пн.-Bc.

Ole kursis

Jälgi meid Facebookis või liitu meie uudiskirjaga

Uudiskiri

Liitu meie uudiskirjaga! Selleks lisa enda e-maili aadress allolevasse lahtrisse ja vajuta "liitu"